Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

PRZYDATNE LINKI

facebook youtube

ZDOBYLIŚMY CERTYFIKATY

Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

Siatkarskie sukcesy w naszej szkole

W ostatnim czasie miało miejsce kilka wydarzeń sportowych, w których nasi siatkarze  odnieśli liczne sukcesy . Dzięki  zaangażowaniu uczniów, którzy czynnie brali udział w zajęciach SKS oraz sportowej inicjatywie naszego Dyrektora Pana Krzysztofa Jóźwiaka udało nam  się wysoko uplasować w rankingu szkół.

Powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt – kategoria młodzież- Mochowo 14.03.2019r.

Do zawodów piłki siatkowej dziewcząt przystąpiło dziewięć zespołów. Najpierw grano w dwóch grupach, później półfinały i mecze o medale. Nasze siatkarki – jako  najmłodszy zespół zajęły wysokie IV miejsce pokazując  grę na bardzo dobrym poziomie.

Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców – kategoria młodzież – Zawidz 19.03.2019r.

Podobnie jak u dziewcząt w kategorii chłopców zawody powiatowe rozegrało dziewięć szkół. Najpierw grano w grupach, a później półfinały i mecze o miejsca. Nasi  uczniowie szkoły podstawowej dumnie stawiali czoła uczniom  gimnazjum. W efekcie zajęli V miejsce na dziewięć zespołów.  Siatkarze z naszej szkoły pokazali niesamowitą zaciętość i grę na dobrym poziomie.

Powiatowe zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt – Goleszyn 20.03.2019r.

Szkoła Podstawowa w Goleszynie gościła dziewczęta z sześciu szkół  w celu rozegrania mistrzostw powiatu w mini piłce siatkowej. Najpierw grano w grupach, następnie  półfinały i mecze o miejsca.  Po zaciętych pojedynkach udało się wywalczyć finał. W finale siatkarki z Lelic dzielnie walczyły z dziewczętami ze Szkoły Podstawowej w Szczutowie. Warto podkreślić , iż w drużynie Szczutowa grała zawodniczka  Klubu Lubowidz,  która jest również reprezentantką kadry Polski . W efekcie dziewczęta zajęły II miejsce.

Powiatowe zawody w mini piłce siatkowej chłopców – Sierpc 22.03.2019r.

Cztery szkoły rozegrały zawody powiatowe w mini piłce siatkowej chłopców. Nasi uczniowie sprawili nam wielką niespodziankę – wygrali wszystkie mecze i uzyskali awans na zawody międzypowiatowe.

Gratulujemy!

Dziękujemy za zdrową rywalizację zawodnikom reprezentującym nasza szkołę.

Opracował: Kamil Witkowski

Comments are closed.