Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

PRZYDATNE LINKI

facebook youtube

ZDOBYLIŚMY CERTYFIKATY

Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

,,Ciekawi ludzie ich pasje, ciekawe miejsca i wydarzenia” Gość w naszej szkole.

Dnia 10 czerwca 2019r. gościliśmy w naszej szkole Pana Zbigniewa Leszczyńskiego członka zarządu ds. rozwoju PKN Orlen.  Spotkanie odbyło się w ramach  cyklu realizowanego w naszej szkole  ” Ciekawi ludzie,  ciekawe miejsca i  wydarzenia” Pan prezes Zbigniew Leszczyński przedstawił swoją karierę zawodową, przedstawił informację na temat największego polskiego  koncernu petrochemicznego „ORLEN. Uczniowie zobaczyli film przedstawiający Polski koncern. Po prezentacji filmowej .głos zabrał pan Zbigniew Leszczyński, który w bardzo ciekawy i interesujący sposób opowiedział o sobie. Pan prezes  mówił o swoim dzieciństwie, opowiedział o czasie nauki w Szkole Podstawowej w Lelicach
Pan prezes jest absolwentem naszej szkoły.  Mówił też o swojej pracy i pewnych cechach jakie trzeba posiadać piastując wysokie stanowisko w branży biznesowej. Pan prezes mówił,  że nie ma takiej prostej  recepty na osiąganie sukcesu w pracy zawodowej a także w życiu osobistym. Każdy człowiek musi swoją drogę  znaleźć dla siebie. Pan prezes mówił też że jego największą pasją był jest sport a w szczególności piłka nożna. Po zakończeniu pierwszej części prezentacyjnej uczniowie brali udział w konkursie- quizie, który Pan prezes zaproponował. Uczniowie zadawali pytania i otrzymywali gadżety reklamowe firmy ORLEN. Na spotkanie z uczniami naszej szkoły Pan Prezes przywiózł niespodziankę był to pokaz nowoczesnego wozu strażackiego Straży Pożarnej PKN ORLEN. Największy entuzjazm wśród uczniów wzbudził pokaz zastosowania piany gaśniczej w której niektórzy uczniowie urządzili sobie wspaniałą kąpiel. Spotkanie upłynęło we wspaniałej atmosferze i było wspaniałą atrakcją dla wszystkich naszych uczniów.

Comments are closed.