Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

PRZYDATNE LINKI

facebook youtube

ZDOBYLIŚMY CERTYFIKATY

Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

Choinka szkolna

Dnia 01 lutego 2020 r. odbyła się szkolna zabawa choinkowa, która bez wątpienia jest jedną z najbardziej oczekiwanych uroczystości w szkole. Na uroczystość przybyli goście: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej pan Waldemar Olejniczak , Wice Starosta Powiatu Sierpeckiego Pan Jarosław Ocicki, Zastępca Wójta Gminy Gozdowo Elżbieta Broniszewska, Przewodniczący Rady Gminy Pan Dariusz Śmigielski, Radni Gminni , Ks. Proboszcz Piotr Gątarek . Ksiądz kanonik Franciszek Kuć, Kierownik Klubu Dziecięcego Kubusiowy Raj w Lelicach Pani Monika Spychała oraz rodzice uczniów naszej szkoły. Po wystąpieniu Pana Dyrektora Krzysztofa Jóźwiaka rozpoczął się program artystyczny. Występy zapoczątkował Zespół Pieśni i Tańca „Leliczanie”, który zaprezentował się w najnowszym układzie choreograficznym przygotowanym przez Panią Jolantę Gutowską, w którym debiutowali najmłodsi uczestnicy zespołu. Następnie swoje umiejętności wokalne przedstawiły dzieci z Kubusiowego Raju, których wykonanie piosenki o siedmiu reniferach wzbudziło zachwyt wszystkich przybyłych gości. Po dzieciach z Kubusiowego Raju po raz kolejny w dwóch polkach zaprezentował się Zespół Leliczanie, który zebrał mnóstwo braw i oklasków. Po zespole najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zaprezentowania swojego kunsztu aktorskiego. Dzieci z oddziałów przedszkolnych zabrały przybyłych gości do niezwykłej krainy smerfów, gdzie wszyscy mieszkańcy, a nawet sam Gargamel marzyli o śniegu. Oprawą dla umiejętności aktorskich małych smerfów był układ taneczny zespołu przygotowany pod kierunkiem Pani Anny Szynkowskiej. Uwieńczeniem uroczystości choinkowej był występ naszych aniołków, które zaprezentowały przepiękny, wręcz baśniowy taniec pod kierunkiem Pani Wioletty Lewandowskiej oraz szkolnego chóru przygotowanego przez Pana Sławomira Szałkuckiego, podczas którego goście zostali zauroczeni umiejętnościami wokalnymi dzieci. Po występach przybył Mikołaj, który rozdał dzieciom paczki. Następnie zaczęła się zabawa taneczna z animatorem zabaw. Atrakcją w czasie zabawy była kawiarenka, którą zorganizowali rodzice.

Opracowanie :

Krzysztof Jóźwiak

Żaneta Wiśniewska

Comments are closed.