Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

PRZYDATNE LINKI

facebook youtube

ZDOBYLIŚMY CERTYFIKATY

Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget Image Widget

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Image Widget Image Widget Image Widget

Sukcesy uczniów w roku 2017/18

W konkursie plastycznym „Unia Europejska blisko nas”

nagrody zdobyły:

Julia Żbikowska z kl. 4 – I miejsce,

Kinga Gutkowska kl. 6 – I miejsce

Oliwia Tomaszewska kl. 7 – II miejsce


W gminnym konkursie matematyczno – przyrodniczym pod patronatem Pana Wójta Gminy Gozdowo Dariusza Kalkowskiego pod hasłem „OSOBLIWOŚCI PRZYRODNICZE POLSKI”.

Maciej Kiełbasa z klasy 7 zajął I miejsce,

Igor Orkwiszewski z klasy 7 zajął II miejsce

———————————————————————————————

W powiatowym konkursie matematycznym As n-tych klas

Maciej Kiełbasa z kl. 7 zajął I miejsce

Igor Orkwiszewski z kl. 7 zajął III miejsce

—————————————————————————

Diecezjalny Konkurs Plastyczny

Oliwier Korpuliński kl. II – I miejsce,

Maja Ochocińska kl. II – IV miejsce

—————————————————————————–

W międzyszkolnym konkursie ,,W świecie bajek i baśni”

Maja Lorenc z klasy 3  zajęła II miejsce

————————————————————————————–

W wojewódzkim  etapie XXIII  Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,, Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887- 1922.

Maciej Kiełbasa uczeń  klasy  VII, zdobywając 92% wszystkich punktów, został laureatem konkursu.

—————————————————————

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

W kategorii I – klasy IV –VI

II miejsce – Norbert Kikolski kl. 4

W kategorii II – klasy VII

III miejsce – Maciej Kiełbasa kl. 7

————————————————————————–

Powiatowy turniej mini piłki siatkowej chłopców

 Chłopcy reprezentujący naszą szkołę w składzie:

 Bartosz Czermiński, Kamil Klemarczyk, Wojciech Lemanowicz, Dariusz Lisicki, Mateusz Oziembło, Kamil Oziembło, Wiktor Tomaszewski, Wiktor Zimnawoda i Mateusz Bigorajski

 zajęli III miejsce.


GMINNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Kategoria przedszkola, kl. 0

miejsce II  – Szkoła Podstawowa w Lelicach – Grupa Oa, opiekun: Bogumiła Mocka

miejsce III – Szkoła Podstawowa w Lelicach – Grupa Ob., opiekun: Żaneta Wiśniewska

Kategoria kl. I – III

miejsce I  – Szkoła Podstawowa w Lelicach – klasa 2, opiekun: Wioletta Lewandowska

miejsce III – Szkoła Podstawowa w Lelicach – klasa 1, opiekun: Renata Skibińska

Kategoria kl. IV – VII

miejsce I  – Remigiusz Zelmański – Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: Sławomir Szałkucki

miejsce II  – Nikola Kowalewska – Szkoła Podstawowa w Lelicach, opiekun: Sławomir Szałkucki

_____________________________________________

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

MISTRZ RACHUNKÓW

TYTUŁ

Kl.4 Kl. 5 Kl. 6

Kl. 7

MISTRZ RACHUNKÓW Żbikowska Julia

Kikolski Norbert

Jakubkiewicz K.

Zimnawoda W.

Lewandowska K.

 

Kiełbasa M.
WICEMISTRZ

RACHUNKÓW

Pajkowski Jan

Kalinowski S.

Popis Jakub

Klemarczyk S.

Bigorajski M.

Tomaszewska N.

 

Maślanka O.

Oziembło K.

Lemanowicz W.

Głodkowska P.

Jankowski K.

_________________________________________

 W Kuratoryjnym Konkursie Polonistycznym

Maciej Kiełbasa z kl. 7 zakwalifikował się do etapu rejonowego.


W Kuratoryjnym Konkursie Matematycznym

Igor Orkwiszewski z kl. 7 zakwalifikował się do etapu rejonowego.


W kuratoryjnym Konkursie Historycznym

„Losy Oręża Polskiego”

Maciej Kiełbasa z kl. 7 zakwalifikował się do drugiego etapu.


Konkurs Komendy Głównej Policji 
pt: Tajemniczy dom

Klaudia Szemborska z kl. 3 zajęła I miejsce.


Międzyszkolny Konkurs Językowo – Plastyczny ,,List do Świętego Mikołaja”

Amelia Gutowska z kl. 3 – II miejsce

Nadia Tomaszewska z kl. 5 – II miejsce

Maja Lorenc z kl. 3 – wyróżnienie


W  finale Powiatowych Zawodów Pływackich

w kategorii szkół podstawowych klas III – VI i VII 

naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów: Wojciech Lemanowicz  z klasy VI i Norbert Kikolski z klasy IV.
Wojciech Lemanowicz  zajął IV miejsce  (50 m stylem grzbietowym), 
Norbert Kikolski wywalczył V miejsce (25 m stylem dowolnym).
W punktacji zespołowej chłopców  nasza szkoła znalazła się na V miejscu. 

————————————————–

Laureaci III Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego
„Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z duszą”

Kikolski Artur  z kl. 7 – III miejsce w swojej kategorii wiekowej,

Korpulińska Wiktoria z kl. 0 – wyróżnienie

Wiktoria Jankowska z klasy I – wyróżnienie

________________________________________________________________

I powiatowym konkursie historycznym ” Życie i działalność Józefa Piłsudskiego”
organizowanym przez Szkołę Podstawową im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego  w Słupnie
Maciej Kiełbasa z kl. 7  zajął I miejsce. 

dsc_0293

___________________________________________________________________________________